Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Registrovat se
Informace a objednávky+420776862626
0
0 Kčobjednat
  1. Hlavní stránka
  2. Bezpečnost Vaší peněženky

Bezpečnost Vaší peněženky

 Jak ochránit svojí peněženku?

1) Rájem pro zloděje peněženek, jsou především místa s vysokou koncentrací lidí: nákupní centra a jejích parkoviště, městská hromadná doprava, restaurace a prostory volnočasových aktivit.

2) Mějte se na pozoru především v předvánočním období v prostorách s vysokou koncentrací lidí.

3) Kabelku, tašku mějte vždy zapnutou. K peněžence v boční kapse kabelky, se zloději snáze dostanou, aniž  bys jste si nešeho všimli.

4) V prostorách s vysokou zalidněností si držte tašku vždy před sebou. Rozhodně jí nenoste za zády. Když máte peněženku v oblečení, ujistěte se, že je bezpečně uložená.

5) Nenechávejte peněženku ve vrchní části kabelky či tašky. Nenoste jí ani v průhledných taškách.

6) Peněženku či kabelku neodkládejte do nákupního vozíku.

7) Při placení nenechávejte peněženku plně bez dozoru.

8) V zaparkovaných vozidlech nenechávejte peněženky ani dokladovky. V případě že ji tam zapomenete, je prvděpodobnost krádeže velmi vysoká.

9) V případě že peněženku nosíte v oblečení, využívejte především vnitřích kapes saka či kabátu, nejlépe se zapínáním. Nikdy nenoste peněženky ve vnějších kapsách.

10) Příležitost dělá zloděje a proto vždy mějte na paměti, že při manipulaci s peněženkou si počínejte s maximální diskrétnosti, tak aby jste na sebe zbytečně neupozorňovali a nestali se tak nechtěnou objetí nápadu trestné činnosti.