Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Registrovat se
Informace a objednávky+420776862626
0
0 Kčobjednat
  1. Hlavní stránka
  2. O nás

O nás

Vážení zákazníci,

internetový obchod www.inPENEZENKY.cz patří do sítě obchodů zabývajících se prodejem zboží nejvyšší kvality mnoha světových značek za rozumnou cenu.

Naším primárním cílem je spokojený a vracející se zákazník, který ocení špičkovou kvalitu našich produktů, rychlost dodání a férové jednání.                        .

Internetový obchod inpenezenky.cz je největším e-shopem s značkovými koženými a jinými peněženkami v České republice a na Slovensku.

Své služby Vám poskytujeme od roku 2012 na internetové adrese www.inpenezenky.cz a www.inpenazenky.sk . Od této doby neustále rozšiřujeme sortiment zboží, tzn. značkových kožených a jiných, pánských, dámských, dětských i luxusních peněženek. Zkvalitňujeme služby, abyste u nás spokojeně nakupovali a doporučili náš obchod svým přátelům nebo známým.

Zboží, které Vám zde nabízíme, můžete spatřit i v mnoha kamenných obchodech v tuzemsku, např. četné zastoupení v Praze, Brně, Ostravě a Zlíně, ale i v zahraničí, např. Bratislava, Vídeň, Krakov, Drážďany.

Naším cílem je nabídnout zákazníkům značkové módní a stylové peněženky za rozumné ceny. Jsme výhradním dovozcem mnoha značek. V naší nabídce naleznete všechny druhy značkových kožených, koženkových nebo jiných peněženek pro veškeré věkové kategorie. Rádi získáváme nové a spokojené zákazníky, a proto zde naleznete pravidelně akční slevy. 

Proč nakupovat peněženky právě u nás:

1. Nejvíce stylové a luxusní, kožené, koženkové a jiné pánské peněženky, dámské peněženky i dětské peněženky.

2. Široký sortiment peněženek

3. Všechny peněženky skladem

4. Okamžité doručení zásilky do 2 dnů

5. Doprava zdarma!!!

6. Spokojenost zákazníků

7. Rozumné ceny

8. Spoustu dalších výhod...

Přejeme Vám příjemný nákup a těšíme se na spolupráci.