O nás

Vážení zákazníci,

internetový obchod www.inPENEZENKY.cz patří do sítě obchodů zabývajících se prodejem zboží nejvyšší kvality mnoha světových značek za rozumnou cenu.

Naším primárním cílem je spokojený a vracející se zákazník, který ocení špičkovou kvalitu našich produktů, rychlost dodání a férové jednání.                        .

Internetový obchod inpenezenky.cz je největším e-shopem s značkovými koženými a jinými peněženkami v České republice a na Slovensku.

Své služby Vám poskytujeme od roku 2012 na internetové adrese www.inpenezenky.cz a www.inpenazenky.sk . Od této doby neustále rozšiřujeme sortiment zboží, tzn. značkových kožených a jiných, pánských, dámských, dětských i luxusních peněženek. Zkvalitňujeme služby, abyste u nás spokojeně nakupovali a doporučili náš obchod svým přátelům nebo známým.

Zboží, které Vám zde nabízíme, můžete spatřit i v mnoha kamenných obchodech v tuzemsku, např. četné zastoupení v Praze, Brně, Ostravě a Zlíně, ale i v zahraničí, např. Bratislava, Vídeň, Krakov, Drážďany.

Naším cílem je nabídnout zákazníkům značkové módní a stylové peněženky za rozumné ceny. Jsme výhradním dovozcem mnoha značek. V naší nabídce naleznete všechny druhy značkových kožených, koženkových nebo jiných peněženek pro veškeré věkové kategorie. Rádi získáváme nové a spokojené zákazníky, a proto zde naleznete pravidelně akční slevy. 

Proč nakupovat peněženky právě u nás:

1. Nejvíce stylové a luxusní, kožené, koženkové a jiné pánské peněženky, dámské peněženky i dětské peněženky.

2. Široký sortiment peněženek

3. Všechny peněženky skladem

4. Okamžité doručení zásilky do 2 dnů

5. Doprava zdarma!!!

6. Spokojenost zákazníků

7. Rozumné ceny

8. Spoustu dalších výhod...

Dále pak naše společnost provozuje specializovaný internetový obchod pro muže, ve kterém naleznete spoustu módních doplňků jako jsou: peněženky, tašky, opasky, kšandy, deštníky atd. Celý sortiment naleznete na stránkách obchodu www.inmen.cz

V roce 2017 jsme otevřeli v Ostravě kamenou prodejnu pod novou obchodní značkou GORA shop, která prodává kompletní sortiment kožené galanterie jako jsou kabelky, deštníky, peněženky pánské i dámské, opasky, tašky atd. Budeme velice rádi, když nás navštívíte osobně, nebo prostřenictvím internetových stránek obchodu na adrese www.gora-shop.cz

Přejeme Vám příjemný nákup a těšíme se na spolupráci.